X
x جهت سفارش تبليغ در سایت ثامن بلاگ کليک کنيد

یورو و دلار paypal

لوازم یدکی لیفتراک - انواع لیفتراک

لوازم یدکی لیفتراک - انواع لیفتراک

موضوعات
Category

ارشیو وبلاک
Archived blog

کدهای اختصاصی
Code

کدهای اختصاصی
Site Statistics

» بازديد امروز : 2
» بازديد ديروز : 0
» افراد آنلاين : 1
» بازديد ماه : 2
» بازديد سال : 75
» بازديد کل : 102
» اعضا : 0
» مطالب : 4

انواع لیفتراک


تاریخ انتشار پست : 1396/5/12 بازدید : 5

فورک لیفتراک های کانتربالانس

لوازم یدکی لیفتراک :این لیفتراک ها، رایج ترین نوع فورک لیفتراک ها هستند و بیشتر افراد به محض شنیدن نام لیفتراک، مفهوم فورک لیفتراک های کانتربالانس در ذهنشان تداعی می شود. در این لیفتراک ها، چنگک ها با فاصله مساوی از قسمت جلوی دستگاه تعبیه شده و هیچ گونه بازویی برای نگهداری چنگک ها وجود ندارد به این معنی که لیفتراک بدون هیچگونه وسیله کمکی به طور مستقیم می تواند به قفسه و محل دقیق بار رانده شود. با یک مکانیزم بسیار ساده و بدون بهره گیری از انواع ابزار کمکی می توان به راحتی به تجهیزات مورد بارگیری دسترسی داشت.

نیروی رانشی این فورک لیفتراک ها از طریق گاز ،برق و یا دیزل ها تامین می شود.همانطور که از نامشان پیداست، فورک لیفتراک های کانتر بالانس با وزن متعادل طراحی شده اند و نیروی کافی برای بند نمودن تجهیزات کافی در قسمت جلوی لیفتراک وجود دارد. لودرهای الکتریکی همچون باتری هایی برای ایجاد یک منبع نیرو عمل می کنند.

فورک لیفتراک های کانتربالانس با سه چرخ

مکانیزم عملکرد این لیفتراک ها نیز همانند نمونه های لیفتراک کانتربالانس است اما تمام حرکات مانور و بلند نمودن اجزای سنگین از طریق نیروی چرخ هایی است که در قسمت پایین دستگاه تعبیه شده اند. این لیفتراک ها در مکان هایی که با کمبود فضا مواجه هستید بسیار مناسب اند زیرا با دارا بودن چرخ ها به راحتی می توانید مسیر حرک آنها را کنترل نمایید. همچنین گزینه ای ایده آل برای مکان هایی هستند که بارگذاری در داخل و خارج مورد نیاز می باشد. ترکیب قابلیت دسترسی سریع و حرکت دوار بر روی سطوح منجر به تضمین بهره مندی از حداکر میزان تولیدات خواهد شد.

ریچ تراک ها

لوازم یدکی لیفتراک : ریچ تراک ها لیفتراک به دلیل طراحی ارتفاع بالای خود اینچنین معروف شده و در هر ناحیه ای از محیط کار که نیاز به جابجا نمودن اجسام سنگین در ارتفاع های بلند هستید، به کار می آیند. البته این نوع لیفتراک های صنعتی خود دارای انواع گوناگونی هستند:

ریچ تراک های ایستاده، شایع ترین نوع این لیفتراک ها بوده و در مواقعی استفاده می شوند که تنها یک بار بارگیری انجام می گیرد. دو چنگک موجود در قسمت جلوی این لیفتراک ها با دارا بودن لایه ای بر روی اسلایدها، حمل و نقل بار با خیالت راحت را امکان پذیر می کنند.

لیفتراک های دو لبه نیز مشابه نمونه های اول هستند اما چنگک های نسبتا بلندتری داشته و مناسب مکان هایی هستند که بارهای چوبی سنگین در هر سایت نگهداری شده و با استفاده از این چنگک ها می توان بار را از قسمت عقب جابجا نمود. با استفاده از این لیفتراک ها می توان تجهیزات سنگین را در مکان هایی که چندین بار به طور همزمان وارد سایت می شوند، از زاویه های گوناگون با استفاده از چنگال های دوبلکس جابجا نمود.

ساید لیفتراک ها

ساید لیفتراک ها مناسب مکان هایی با راهروهای باریک و دالان های کم عرض هستند. چنگک هایی دارند که در دو طرف لیفتراک ها نصب شده و می توانند بارهای سنگین و عریض را به صورت مستقیم رو به جلو تا رسیدن به مقصد نهایی به خوبی نگهدارند.  این لیفتراک ها نیز به دو دسته تقسیم می شوند: نوع اول که با کابین هایی محصور شده و بیشتر در فضاهای خارجی استفاده می شود و نوع ایستاده که در محیط های داخلی  بهتر جواب می دهد. همچنین، ورژن های چندگانه ای از این دسته لیفتراکها با قابلیت چرخش نود درجه ای چرخ ها وجود دارند که باعث سهولت جابجایی در هر طرف می شوند. به واسطه همین، برای بلند نمودن و انتقال لوله، گالن ها و سفحات آلومینیومی بسیار مناسب و کارآمد می باشند.

لیفتراک های تلسکوپی

این نوع لیفتراک ها مناسب استفاده در حوزه کشاورزی و انواع صنایعی هستند که اجسام باید تا ارتفاعات بالایی منتقل شوند. ویژگی های منحصربفردی دارند که آنها را از سایر نمونه ها متمایز کرده و اغلب به عنوان جرثقیل های کوچک از آنها یاد می شود تا لیفتراک.

لوازم یدکی لیفتراک از این نوع بسیار کمیاب می باشد. این نوع لیفتراک ها دارای اشعه لیزری بوده و همین آنها را به دستگاه هایی نسبتا قوی و انعطاف پذیر تبدیل نموده است. این ویژگی ها و سایر توانایی های آنها در خصوص بالا بردن اشیا و اجسام باعث شده تا در ارتفاع هایی کاربردی باشند که لیفتراک های عادی از عهده آنها بر نمی آیند.

دسته :
برچست ها :
نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد :        
متن دیدگاه :

تمامی حقوق برای نویسنده محفوظ میباشد